Wyjazd z ministrantami do Trójmiasta

Czas ferii to czas odpoczynku, czas w którym możemy odpocząć od szkoły czy różnych innych obowiązków. W naszej Parafii w dniach 6.02-11.02 brat Jarek wraz z grupą ministrantów wyruszył podbijać Trójmiasto.  

„Dla mnie osobiście był to piękny czas poznawania chłopaków z takiego codziennego życia, bo przecież mieszkaliśmy kilka dni razem, jedliśmy posiłki czy bawiliśmy się. Mogłem poznać jacy są w normalnym i codziennym życiu. Działało to także w drugą stronę. Na pewno nasze relacje się zacieśniły i pogłębiły. Każdego dnia zaczynaliśmy dzień od modlitwy w kaplicy. Wzywaliśmy orędownictwa św. Józefa, aby uczył nas być prawdziwymi Rycerzami Pana Jezusa i prawdziwymi mężczyznami pełnymi Boga. Ten właśnie czas spędzony razem pokazał każdemu z nas, że w każdej chwili czy to radosnej czy smutnej mamy siebie i że razem damy radę.

Błogosławiony czas ferii niestety dobiegł końca, ale jestem głęboko przekonany o tym, że to był wspaniały czas dla każdego z nas. Czas spędzony z Bogiem, z drugim człowiekiem, ale i sobą samym i każdy z nas czegoś się na tym wyjeździe nauczył.

– ;br. Jarek

Proszę Was jako Opiekun Liturgicznej Służby Ołtarza o modlitwę za każdego młodego człowieka, zarówno tego przy Bogu, ale jeszcze szczególnie za tych młodych, którzy są daleko od Boga i Kościoła, by spotkali kapłanów, braci czy siostry zakonne, którzy będą promieniować Bogiem i właśnie Tego Boga im przybliżą.
br. Jarek

Dodaj komentarz